ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

20.04.2017


Veľká noc na Cvičáku Stupava

Autor: Beata Lacíková

Na Veľkonočnú nedeľu sme vyhlásili „hľadanie vajíčok“. Bugs Bunny prišiel dopredu a ešte kým psovodi odcvičili svoje bežné hodiny, poskrýval v trsoch trávy a medzi náradím vajíčka, zajačikov a všelijaké čokoládové tyčinky. 

Foto: Beata Lacíková

Samozrejme sme ušatých žiakov museli striehnuť, aby sa na nejakú neulakomili. Pozvaní boli všetci účastníci kurzov s rodinami. Dohoda bola, kto doma čo upečie, z toho prinesie ochutnať a kto nenapečie zapojí fantáziu. Tak sa na stole objavili všelijaké nápadité maškrty, ku kávičke nechýbala ani šľahačka, len na cukor sme zabudli.

Foto: Beata Lacíková

Deti sa na pokyn rozpŕchli po cvičáku a usilovne hľadali čokoládové vajíčka až ich mali plné vrecká. Potom dostali každý lyžičku a s vajíčkom na lyžičke sa pustili do súťaženia. Mali za úlohu vyskúšať si náradie, na ktorom bežne cvičia ich psy. Bola to skutočne zábava sledovať napäté tváričky, sústredené na vajíčko a keď im šuplo do trávy, chytro ho zdvihli akoby nič. 

Foto: Beata Lacíková

Takto si vyskúšali slalom, malú aj veľkú kladinu, hojdačku a preskok cez prekážku. Vždy pekne po poriadku „Vpred“ a „Späť“ presne rovnako ako ich havinovia. Bolo to naozaj super, pozorovať detské tváričky bola fakt radosť a energia z nich sa priam rozprúdila cvičákom. 

Foto: Beata Lacíková

Na záver si sami vyhlásili fotbalové zápolenie a zoradili sa do dvoch tímov a tak sme si mohli ísť aj dospelí na chvíľu sadnúť a pustiť sa do debaty, o čom inom ako o havinoch. 

Foto: Beata Lacíková

Tak sa nám podarilo priniesť čaro sviatkov aj k nám.

Súvisiace články

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia


Komentáre

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi