ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

11.07.2017


Vybrané hotely pre psov na Slovensku

Autor: Viera Gáťová

Názov

Cena

Popis

Saurus

Žilina

cena dohodou, individuálne

Každý pes má u nás svoju priestrannú zariadenú izbu, ak je viac psíkov z jednej rodiny, bývajú samozrejme spolu. Každá izba je monitorovaná kamerou aj s nočným videním. Každý pes u nás ubytovaný, má na fb na našej stránke svoj fotoalbum, videá a informácie, aby ste mohli vidieť, ako sa u nás správa a mohli byť spokojní, že aj keď nie ste s ním, je v pohode

Saurus hotel

DANY

Zálesie

13 EUR / deň

Interiérové ubytovanie je v zimnom období vykurované. Každý psík je ubytovaný samostatne, čím má vytvorené požadované podmienky a komfort. Pre psíkov ubytovaných v exteriéri sú pripravené kvalitné novovybudované boxy s kompletným príslušenstvom.

www.vycvikhotel.sk/hotel-pre-psy

PETHOTEL

hotel pre psov a mačky

Jabloňové, Lozorno, Stupava

podľa veľkosti plemena 10-12 EUR / deň

Poskytujú psom dočasné útočisko v spoločnosti iných psov, s množstvom aktivít a so zabezpečením mnohých služieb (napr.stravovanie, ubytovanie, príjemné prechádzky v prírode s možnosťou kúpania v potoku, voľný pohyb a hry na ihrisku a taktiež veterinárne služby).

www.pethotel.sk

TerraAnimal

Hotel pre zvieratá

Obec Budimír, Košice

8,50 EUR / deň

hotel pre psy ale aj iné domáce zvieratá, nielen klasický hotel pre psov, ale aj denné ubytovanie, šteňaciu škôlku, výcvikovú školu s vlastným cvičiskom, veterinárnu ambulanciu, rodinné prostredie, profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti, veterinárne, chovateľské a kynologické poradenstvo, špeciálne programy pre individuálne požiadavky našich hostí (zdravotný stav, výcvik, výchova,…), benefity pri dlhodobejšej spolupráci

PODLESOK

hotel pre psov a výcvik

Paňovce, Košice

podľa veľkosti plemena 7,90 -10,90 EUR / deň

Príjemný hotel. Nachádza sa v peknej dedinke Paňovce, v pokojnej lokalite. Je súčasťou stále obývaného domčeka so špeciálnymi prístavbami, výbežiskami a výcvikovým priestorom plne prispôsobenými potrebám psíkov.

www.hotelprepsov-podlesok.sk

Psí hotel CHIRO

Jakub, Banská Bystrica

10 EUR / deň

Poskytujú celodennú profesionálnu starostlivosť o Vášho psa v kľudnom prostredí rekreačného domčeka alebo v priestoroch záhrady rodinného domu a prírody v blízkom okolí. V prípade záujmu poskytujú aj starostlivosť v mieste vášho bydliska.

www.hotel-chiro.sk

CENTRUM SAMIK

hotel pre psov a denný stacionár

Slovenská Ľupča

12,00 EUR / deň v koterci

Centrum poskytuje celoročné ubytovanie pre všetky psie plemená, bez rozdielu veku. Psi môžu byť v centre ubytovaní krátkodobo (denný stacionár, škôlka pre šteniatka), alebo na dlhšie obdobie. Personál centra zabezpečí profesionálnu starostlivosť s dôrazom na individuálne požiadavky a zvyklosti každého jedného psíka.

Psi sú ubytovaní v samostatných boxoch vo vnútornej (v zime vykurovanej) miestnosti. Každý box je vybavený pohodlným ležadlom a všetkým, čo psík ku svojej spokojnosti potrebuje. Psi v hoteli sú pod neustálym dozorom personálu hotela a na bezpečnosť dohliada aj prítomný veterinárny lekár. Pre všetkých psov je tu oplotené vonkajšie ihrisko, na ktorom sa môžu počas dňa do sýtosti vyblázniť hrou s inými psami a personálom hotela. Súčasťou hotela bude zanedlho aj spoločenská miestnosť, v ktorej sa psi spolu môžu hrať v nepriaznivom počasí.

www.bbvet.sk/centrum-samik-hotel

Apanta Rei

hotel pre psov

Bardejov

8 EUR / deň

Hotel sa nachádza v peknom prírodnom prostredí výcvikového strediska. Psí hotel je určený pre širokú kynologickú verejnosť a ponúka pre majiteľov psov počas celého roka celodenné bezpečné ustajnenie psov. Psi sú ubytovaní vo vnútorných priestoroch murovanej budovy, kde má každý pes svoj vlastný koterec. Na vychádzky a venčenie je k dispozícii okolité prostredie.

www.apantarei.com

Crystal Pets

hotel pre psov a mačky

Hliník nad Hronom

6-8 EUR / deň

Ponúkajú ubytovanie s 24 hodinovou veterinárnou starostlivosťou, dlhoročné skúsenosti s chovom, profesionálna úroveň. Každý hosť má vlastný priestraný box, posteľ s matracom a stojan s miskami.

www.hotelprepsov.eu.sk/admin/hotel-pre-psov-ziar-nad-hronom-psi-hotel

Hotel pre psov PREŠOV

Prešov, Drienovská Nová Ves

od 6 EUR / deň

Hotel pre psíkov je situovaný v krásnom prostredí starej tehelne v Drienovskej Novej Vsi, okres Prešov. Ubytujeme Vašich miláčikov celoročne v nadštandarných podmienkach a psíkovia sa budú mať ako doma :) Ubytovacia kapacita nášho hotela je 20 psíkov. K dispozícii máme vonkajšie aj vnútorné priestory a taktiež výbehy pre psov.

 


TOP DOG

hotel pre psov

Nitra

cena dohodou,

individuálne

Ponúka krátkodobé i dlhodobé ubytovanie pre Vášho psíka v kľudnom prostredí mimo obce. Taktiež ponúka výcvikové služby, socializáciu šteniat, Spokojnosť Vášho psa je pre nás prioritou. Pri ubytovaní psov ide v prvom rade o kvalitu a nie kvantitu. Ak je Váš psík kamarátsky a tolerantný k iným psom, tak bude väčšinu dňa voľne pustený spolu s našimi havkáčmi a našimi deťmi.poradenstvo, TOP DOG

hotel Dareos

Trenčín

od 5 EUR / deň

 

Ponúka ubytovacie miesta aj pre bytových psov, v zimnom období vykurované podlahovým kúrením. Vonkajšie ubytovacie miesta sú zavetrené, zastrešené a sa staráme počas celého dňa, nie po príchode z nejakého zamestnania, ako inde.
Má zabezpečenú veterinárnu starostlivosť v prípade akýchkoľvek problémov. Stane sa, že sa pes zraní, alebo čokoľvek iné. Spĺňa všetky podmienky vyhlášky č.123 Ministerstva pôdohospodárstva SR pre hotel pre psov. Sú kontrolovaní Regionálnou Veterinárnou správou v Trenčíne.

 

www.hotelprepsov.eu.sk/admin/hotel-pre-psov-trencin

hotel pre psov LAKI

Vinosady Pezinok

cena dohodou

individuálne

Hotel ponúka možnosť ubytovať vašich psíkov vo vnútorných alebo vonkajších výbehoch,  vnútorne výbehy sú počas zimného obdobia vykurované.možné absolvovať individuálny výcvik

www.hotelprepsov.eu.sk/admin/hotel-pre-psov-pezinok-psi-hotel

 

Máte dobrú skúsenosť s niektorým psím hotelom, ktorý nie je v našej tabuľlke?

Pošlite nám kontakt, radi ho zaradíme. 

 

 

Súvisiace články

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.6 z 5. Celkom 5 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia


Komentáre

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi